Aktuální články

Přečtěte si, co se v našem týmu děje...

Po více jak dvou leté covidové odmlce, kdy se nemohly hrát žádné ligové zápasy, se sezóna 2021/2022 odehrála kompletní. Covidové roky celý Bílinský florbalový tým nabíral nové hráče a připravovali se na novou sezónu pod vedením hlavních trenérů Pavla Choutky, Petra Beránka a nově angažovaného kondičního trenéra Františka Kretschmana a trenéra...

Naši kluci odehráli další kolo školního turnaje ČEPS Cup. Po postupu z okresního kola v Teplicích tentokrát vyhráli krajské kolo v Chomutově a postoupili tak na finálový turnaj do Prahy.

To že v Bílině už pár let existuje mládežnický florbalový oddíl s názvem PRO-AKTIV je všeobecně známo, avšak letos jsme na své svěřence právem hrdí, shodli se oba trenéři Petr Beránek a Pavel Choutka.

Naši mladší i starší žáci odehráli svůj první turnaj v této sezóně úspěšně .
Mladší žáci hráli v neděli 2.10. svůj první turnaj v Litvínově a hned samá vítězství.

Podzimní soustředění jsme letos zahájili v SportLife hotelu v Rumburku v počtu 24 dětí. Celý 4 denní pobyt byl plný tréninků, ale i zábavy. Užili jsme si také fotbalgolf v parku Dymník a bowling s úžasnou pizzou. Po zábavě mladší a starší žáci odehráli přátelský zápas s Českou Lípou, který skončil sice prohrou, ale postupně se náš výkon zlepšoval.

Na výzvu paní Martiny Tuháčkové - vedoucí KC Bílina, jsme již jako každoročně přijali účast nejen ve slavnostním průvodu, ale rádi jsme využili možnosti mít na slavnostech stánek, kde jsme prezentovali dosavadní nemalé úspěchy našeho florbalového klubu. Kolemjdoucí si u nás mohli florbal také zahrát, vystřelit si na branku a ty nejmenší jsme za...

V sobotu 4.9. proběhnou na Kyselce Bílinské slavnosti aneb Den horníků

Nové dresy

27.08.2021

Nová sezóna začne konečně v nových dresech. Díky firmě Henkel jsme získali finance na sadu nových dresů.

V rámci soustředění jsem zajeli do Loun na přátelské utkání v kategorii mladší žáci.
Kluci si vedli dobře včetně našich začínajících hráčů.

Pro-aktiv z.s.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!