Zakončení ligové sezóny

03.05.2024


Tuto sezónu jsme se ve florbalové lize zúčastnili ve třech věkových kategoriích:
Přebor starších žáků , 2. liga dorostenců a Ústecká liga mužů.

V kategorii starších žáků jsme nakonec obsadili krásné třetí místo se stejným počtem bodů jako druhý Děčín, který měl lepší vzájemné zápasy.

Největší radost nám udělali naši dorostenci. Svojí kategorii vyhráli společně s týmem Vipers Most a získali pohár za první místo. Poprvé v historii se stalo, že měly oba týmy stejný počet výher, remíz i proher.
Za sebou nechali takové týmy jako je Ústí N/L, Děčín, Chomutov, Liberec, Česká Lípa a další. Dorost si jede v polovině května prodloužit sezónu do Prahy na tradiční Prague florbal cup. Jedná se o jeden z největších turnajů, kterého se účastní stovky týmů včetně těch zahraničních.

Obě mladší kategorie čeká v červnu ještě turnaj v České Lípě a na začátku července Open Air Cup Dobruška – největší turnaj v ČR pod širým nebem. A pak zasloužené volno v podobě prázdnin.

Historicky měl klub poprvé zastoupení i v dospělé kategorii, a to v Ústecké lize mužů. I v této kategorii naši chlapi bojovali o stupně vítězů, ale nakonec obsadili čtvrté místo. 

Novou sezónu začneme v kategoriích soutěže mladších žáků 3+1, dorost a muži. Opět si dáváme nemalé cíle, v mladších žácích a mužích skončit do třetího místa a v dorostu se pokusit obhájit titul.
Dále od září plánujeme začít spolupráci s bílinským DDM a rozšířit tak základnu těch nejmenších.

       V této sezóně se můžeme pyšnit titulem Sportovní celek Bíliny za rok 2023, který uděluje město Bílina. 

Stále u nás platí, že nabíráme kluky i holky od ročníku 2016 a starších. Pokud by se našel i nějaký trenér na výpomoc, budeme jen rádi ;-).

I mládežnický sport má svou finanční stránku a my jako klub bychom nedosáhli takových úspěchů a dále se nerozvíjeli nebýt finanční podpory našeho města a soukromého sektoru jmenovitě MAS Serviso o.p.s., REKULTIVACE plus s.r.o. a GLOBAL PACK s.r.o. všem patří velký dík

Tým PRO-AKTIV Bílina

Pro-aktiv z.s.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!