Turnaj Open Air Dobruška 2022

22.07.2022

Bílinský florbalový PRO-AKTIV zahájil prázdniny aktivně. Celý rok jsme se na tento turnaj těšili, protože jsme ho už jednou v létě roku 2019 absolvovali a byl to nádherný zážitek.

Letos nám to konečně vyšlo a turnaj se doopravdy konal, minulé roky to nebylo možné z důvodů Coronaviru. Turnaj se konal v Dobrušce a vyrazili jsme tam 1. července, takže to byl ideální začátek prázdnin. Hned jak jsme dorazili na místo, tak jsme začali stavět obrovské stany, do kterých se vešel celý náš tým. Večer už jsme si šli jenom lehce zatrénovat a vyzkoušet hrací povrch.

Další den v sobotu to vše začalo. Začaly se sjíždět týmy z celé republiky, ale i z Polska a Slovenska. Zastoupení jsme měli v kategorii B15 a U13 vždy po jednom týmu. První zápas starších začal v 10:15, ale nedopadl moc dobře, protože jsme prohráli. Pak už se to ale zlepšilo a začali jsme zase vyhrávat. Mladší to ze začátku neměli moc lehké, ale nakonec skončili na krásném 5. místě z 8, a starší to dotáhli až na celkové 8. místo ze 14 týmů. I když se ani jeden tým neumístil na stupni vítězů, tak jsme si turnaj moc užili díky výborné atmosféře a přátelské náladě.

Pro-aktiv z.s.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!