STRŽi v Praze na PFC

16.06.2023

Letos v květnu se konal další ročník, pro nás už známého turnaje Prague Floorball Cup. Tentokrát ročník s pořadovým číslem 6.My jsme se zúčastnili v kategorii starší žáci. 

Rozlosování naší skupiny vypadalo takto: FBC Přerov, Florbal Jesenice, SK Dvojka Praha, FBŠ Gorily Plzeň a samozřejmě PRO-AKTIV Bílina.

První zápas nás čekal hned v pátek, a to s Jesenicí. Tu jsme přehráli 6:1 a pak nás čekalo ubytovaní, opět na škole. Protože ve stejnou dobu jako začal náš turnaj, začalo také i MS v hokeji. Zašli jsme do blízké hospůdky fandit našim hokejistům. Sobotu jsme začali opět výhrou, a to s SK Dvojkou Praha. Na favorita skupiny Gorily Plzeň jsme bohužel neměli, a tak jsme se dostali alespoň do play-off B. V neděli nás tak čekala nejdůležitější část turnaje, a to play-off. Do čtvrtfinále jsme dostali tým SKV B z Prahy. V zápase byla jasně vidět naše převaha. Jen tolik gólů nepadalo, a tak to bohužel na výhru nestačilo. Zápas jsme dotáhli až do nájezdů, ve kterých jsme podlehli. Celkově jsme na turnaji obstáli a vyzkoušeli si, že můžeme hrát vyrovnané zápasy i s týmy, které jsou větší, než je náš PRO-AKTIV. Také víme, že dokážeme s přehledem porážet kluby naší velikosti.
Příští rok je cílem přejít přes čtvrtfinále.

Za PRO-AKTIV
Ondra Myslík

Pro-aktiv z.s.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!