STRŽi bojovali o udržení ve 2. koši

26.01.2023

Nový rok jsme zahájili turnajem starších žáků v Chomutově. Premiérově jsme si zahráli zápasy v 2. výkonnostním koši.

1. zápas jsme odehráli hned s domácím týmem Florbal Chomutov, se kterým jsme se už potkali v přátelském utkání. 1. poločas byl herně vyrovnaný. Za zmínku ještě stojí neproměněné trestné střílení na obou stranách. Ve 2. polovině jsme však podlehli. Dostali jsme rychlé 2 góly a nakonec prohráli 5:0.

V dalším zápase jsme se opět potkali s Katy z Kadaně, se kterými už máme pár ligových zápasů odehraných, takže jsme věděli do čeho jdeme. 1. poločas jsme sice na skóre prohráli, ale výkonnostně rozhodně ne. Do 2. poločasu jsme šli s jasným cílem. Srovnat a dostat se do vedení. To se nám povedlo, ale v oslabení jsme inkasovali gól, který ustálil konečné skóre na 2:2.

Do 3. a posledního zápasu jsme šli s vědomím, že do 1. výkonnostního koše se už nedostaneme, takže jsme se alespoň snažili zůstat ve 2. Naším posledním soupeřem byl FBC Děčín. Opět se nám nepodařil začátek a na začátku 2. poločasu jsme prohrávali 3:1. Na konci zápasu se nám podařilo dát 2 góly a remizovali jsme tak 3:3. Tímto výsledkem jsme splnili cíl a udrželi se ve 2. výkonnostním koši.

V únoru se těšíme na pořadatelství dalšího turnaje v naší domovské hale v Lounech. Bohužel naše Zelená hala v Bílině nesplňuje parametry pro hraní v této kategorii.

Příští zápasy:
11.2 9:00 FBC DDM Kati Kadaň x PRO - AKTIV Bílina
11.2 10:45 ASK Lovosice - LFP "A" Black x PRO - AKTIV Bílina
11.2 13:15 FLORBAL JABLONEC Blue x PRO - AKTIV Bílina

Nejnovější články na našem webu

Přečtěte si jako první, co je nového

V sobotu 3. 12. 2022 jsme po dvoutýdenní pauze zavítali, jako nováček třetího koše, na palubovkuPodbořanských tuleňů.

Dne 26. 11. 2022 jsme v Zelné Hale uspořádali veřejnou akci s názvem "komunitní adventní turnaj", jenž si kladl za cíl přilákat do našich řad nové trenéry a spolupracovníky spolku.

Podzimní soustředění jsme letos posunuli až na říjen kvůli prázdninám. Jako zatím pokaždé jsme se ubytovali v hotelu SportLife v Rumburku v počtu 25 dětí. Celý pobyt byl plný tréninků, ale i zábavy.
V pátek jsme sehráli přátelské utkání proti Novému Boru a večer si všichni děti prošli stezku odvahy.
V sobotu si starší kluci kopli fotbálek proti...

Pro-aktiv z.s.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!