Soustředění v Rumburku - Jaro 2023

20.04.2023

Marně jsme se snažili dopočítat, pokolikáté již náš PRO-AKTIV tým absolvoval florbalové soustředění v Rumburku. Co je skvělé, neradi měníme. A proto jsme plni nadšení opět zavítali do hotelu Sportlife v Rumburku, kde máme perfektně zajištěné veškeré zázemí včetně sportovní haly, wellnesu, bowlingu a skvělé kuchyně. Ani letos jsme se rozhodně nenudili. Ihned po příjezdu, když se náš tým ubytoval, jsme měli přichystanou večeři a poté jsme uskutečnili náš první večerní trénink.

Ani druhý den jsme nelenili a ráno začali rozcvičkou, která asi nikdy nebude tou nejoblíbenější součástí dne, nicméně bez ní už si neumíme soustředění ani představit. Druhý den také nebylo příliš času na nějaké dlouhé lelkování. Dvakrát trénink, včetně přátelského utkání s Novým Borem, které jsme suverénně vyhráli. Za povedený výkon nás čekalo překvapení od našich trenérů, které spočívalo ve večerní wellnes vířivce a sauně, kde si to celý tým náležitě užil.


Třetí den se tým MLŽŮ a STRŽŮ musel na půl dne rozdělit, protože naše starší žáky čekala tři mistrovská utkání v Turnově. Kluci zde skončili druzí a jen o jeden bod jim unikl postup do druhého koše. Mladší žáci mezitím zůstali ve sportovním areálu, kde proběhl jeden trénink a poobědová koupačka v krytém bazénu, který se nachází cca 5 minut chůze od hotelu. I tento večer nás opět čekalo milé překvapení, které jsme již podle tradice ale očekávali. Bowling a pizza byly skvělým zakončením povedeného dne.

Poslední nedělní dopoledne jsme ještě stihli zápas proti našim trenérům a rodičům, kteří se také účastnili tohoto soustředění.

Všechno pěkné jednou končí, a tak jsme se vydali na vlakové nádraží a vyrazili směrem k našim domovům.

Nakonec bychom rádi dodali pár zpětných zpráv od rodičů v originálním znění:

"Děkujeme moc, Štěpánek přijel úplně nadšený a už se ptal, kdy je další soustředění."

"Díky, jsem rád, že to děláte."

"Eliška už se těší na další akci."

"Kuba nadšený, moc moc díky."

Přesně toto jsou ty okamžiky, proč to náš tým dělá. Díky, váš PRO-AKTIV.

Pro-aktiv z.s.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!