Komunitní adventní florbalový turnaj

01.12.2022

Dne 26. 11. 2022 jsme v Zelné Hale uspořádali veřejnou akci s názvem "komunitní adventní turnaj", jenž si kladl za cíl přilákat do našich řad nové trenéry a spolupracovníky spolku.

Turnaj se nesl v předvánočním duchu a měl přátelskou atmosféru. Jsme rádi, že si v tomto adventním čase plném shonu přišli zasportovat nejen mladí hráči a členové klubu, ale i jejich rodiče, příbuzní a známí.
Účast co se týče návštěvnosti tedy předčila naše očekávání.

Vyhodnocení turnaje a prezentace klubové budoucnosti proběhla v pronajatých prostorách restaurace Bowling Bílina, kde si mladí účastníci sportovního klání mohli bowling také zahrát.

Tato sportovně společenská akce by se nemohla uskutečnit bez finančního přispění Ústeckého kraje a společnosti Serviso.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

V sobotu 3. 12. 2022 jsme po dvoutýdenní pauze zavítali, jako nováček třetího koše, na palubovkuPodbořanských tuleňů.

Dne 26. 11. 2022 jsme v Zelné Hale uspořádali veřejnou akci s názvem "komunitní adventní turnaj", jenž si kladl za cíl přilákat do našich řad nové trenéry a spolupracovníky spolku.

Podzimní soustředění jsme letos posunuli až na říjen kvůli prázdninám. Jako zatím pokaždé jsme se ubytovali v hotelu SportLife v Rumburku v počtu 25 dětí. Celý pobyt byl plný tréninků, ale i zábavy.
V pátek jsme sehráli přátelské utkání proti Novému Boru a večer si všichni děti prošli stezku odvahy.
V sobotu si starší kluci kopli fotbálek proti...

Hned jako první turnaj starších žáků, jsme si "užili" pořadatelství na "domácí" půdě v Lounech.
Vzhledem k tomu, že jsme poprvé v této lize, která funguje formou výkonnostních košů, tak jsme začali v posledním 5. koši, kde jsme narazili na týmy: ASK Lovosice - LFP "B" Yellow, TJ Sokol Koberovy, Florbal Jirkov

Pro-aktiv z.s.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!