Komunitní adventní florbalový turnaj

01.12.2022

Dne 26. 11. 2022 jsme v Zelné Hale uspořádali veřejnou akci s názvem "komunitní adventní turnaj", jenž si kladl za cíl přilákat do našich řad nové trenéry a spolupracovníky spolku.

Turnaj se nesl v předvánočním duchu a měl přátelskou atmosféru. Jsme rádi, že si v tomto adventním čase plném shonu přišli zasportovat nejen mladí hráči a členové klubu, ale i jejich rodiče, příbuzní a známí.
Účast co se týče návštěvnosti tedy předčila naše očekávání.

Vyhodnocení turnaje a prezentace klubové budoucnosti proběhla v pronajatých prostorách restaurace Bowling Bílina, kde si mladí účastníci sportovního klání mohli bowling také zahrát.

Tato sportovně společenská akce by se nemohla uskutečnit bez finančního přispění Ústeckého kraje a společnosti Serviso.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

V termínu 17. - 19. 05. se uskutečnil v Praze již tradiční mezinárodní florbalový turnaj s názvem Prague florbal Cup (PFC). Turnaje se zúčastnily týmy z Čech, Slovenska, Polska, Německa, Lotyšska a Švédska.

Tuto sezónu jsme se ve florbalové lize zúčastnili ve třech věkových kategoriích:
Přebor starších žáků , 2. liga dorostenců a Ústecká liga mužů.

Další trénink společný s házenkářkami proběhl v pondělí 18.3.2024.

Stejně jako minule s velkými holkami jsme si první hodinu vyzkoušeli házenou pod vedením trenérky Marušky Čepkové. Druhou hodinu jsme zas ukázali házenkářkám, jak se hraje florbal. V obou sportech jsme vyzkoušeli pár cvičení, ale hlavně si zahráli zápas.

V pondělí 4.3.2024 proběhl po delší době trénink pro kluky z dorostu spojený s holkami z házené s Bílinskými šídly.
První hodinu jsme si vyzkoušeli házenou pod vedením trenérky Marušky Čepkové. Druhou hodinu jsme zas ukázali házenkářkám, jak se hraje florbal. V obou sportech jsme vyzkoušeli pár cvičení, ale hlavně si zahráli zápas.

Pro-aktiv z.s.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!