Komunitní adventní florbalový turnaj

01.12.2022

Dne 26. 11. 2022 jsme v Zelné Hale uspořádali veřejnou akci s názvem "komunitní adventní turnaj", jenž si kladl za cíl přilákat do našich řad nové trenéry a spolupracovníky spolku.

Turnaj se nesl v předvánočním duchu a měl přátelskou atmosféru. Jsme rádi, že si v tomto adventním čase plném shonu přišli zasportovat nejen mladí hráči a členové klubu, ale i jejich rodiče, příbuzní a známí.
Účast co se týče návštěvnosti tedy předčila naše očekávání.

Vyhodnocení turnaje a prezentace klubové budoucnosti proběhla v pronajatých prostorách restaurace Bowling Bílina, kde si mladí účastníci sportovního klání mohli bowling také zahrát.

Tato sportovně společenská akce by se nemohla uskutečnit bez finančního přispění Ústeckého kraje a společnosti Serviso.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

O víkendu 30.9. odstartoval první ligové zápasy dorost. V neděli následovalo pořádání turnaje pro starší žáky v Krupce. A chlapi si odbyli premiérový turnaj pod hlavičkou PRO-AKTIVU.

Letos v květnu se konal další ročník, pro nás už známého turnaje Prague Floorball Cup. Tentokrát ročník s pořadovým číslem 6.My jsme se zúčastnili v kategorii starší žáci.

Marně jsme se snažili dopočítat, pokolikáté již náš PRO-AKTIV tým absolvoval florbalové soustředění v Rumburku. Co je skvělé, neradi měníme. A proto jsme plni nadšení opět zavítali do hotelu Sportlife v Rumburku, kde máme perfektně zajištěné veškeré zázemí včetně sportovní haly, wellnesu, bowlingu a skvělé kuchyně. Ani letos jsme se rozhodně...

Pro-aktiv z.s.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!