Den horníků 2022

07.09.2022

V sobotu 3.9.2022 proběhli na Kyselce Bílinské slavnosti aneb Den horníků

Na výzvu paní Martiny Tuháčkové - vedoucí KC Bílina, jsme již jako každoročně přijali účast nejen ve slavnostním průvodu, ale rádi jsme využili možnosti mít na slavnostech stánek, kde jsme prezentovali dosavadní nemalé úspěchy našeho florbalového klubu. Kolemjdoucí si u nás mohli florbal také zahrát v mini aréně, vystřelit si na branku a ty nejmenší jsme za snahu odměňovali sladkostmi.
Akci jsme spojili také s náborem nových členů, ve kterém hodláme pokračovat na základních školách v našem městě.
Dík patří nejen organizátorům Bílinských slavností a představitelům města jenž díky bohatému kulturnímu a doprovodnému programu si zaslouží velké uznání, ale hlavně hráčům a rodinným příslušníkům a našim fanouškům a podporovatelům, jenž patří DÍK ten největší!

Váš tým PRO-AKTIV

Nejnovější články 

Přečtěte si, co je nového

Tuto sezónu jsme se ve florbalové lize zúčastnili ve třech věkových kategoriích:
Přebor starších žáků , 2. liga dorostenců a Ústecká liga mužů.

Další trénink společný s házenkářkami proběhl v pondělí 18.3.2024.

Stejně jako minule s velkými holkami jsme si první hodinu vyzkoušeli házenou pod vedením trenérky Marušky Čepkové. Druhou hodinu jsme zas ukázali házenkářkám, jak se hraje florbal. V obou sportech jsme vyzkoušeli pár cvičení, ale hlavně si zahráli zápas.

V pondělí 4.3.2024 proběhl po delší době trénink pro kluky z dorostu spojený s holkami z házené s Bílinskými šídly.
První hodinu jsme si vyzkoušeli házenou pod vedením trenérky Marušky Čepkové. Druhou hodinu jsme zas ukázali házenkářkám, jak se hraje florbal. V obou sportech jsme vyzkoušeli pár cvičení, ale hlavně si zahráli zápas.

O víkendu 30.9. odstartoval první ligové zápasy dorost. V neděli následovalo pořádání turnaje pro starší žáky v Krupce. A chlapi si odbyli premiérový turnaj pod hlavičkou PRO-AKTIVU.

Pro-aktiv z.s.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!