Den horníků 2022

07.09.2022

V sobotu 3.9.2022 proběhli na Kyselce Bílinské slavnosti aneb Den horníků

Na výzvu paní Martiny Tuháčkové - vedoucí KC Bílina, jsme již jako každoročně přijali účast nejen ve slavnostním průvodu, ale rádi jsme využili možnosti mít na slavnostech stánek, kde jsme prezentovali dosavadní nemalé úspěchy našeho florbalového klubu. Kolemjdoucí si u nás mohli florbal také zahrát v mini aréně, vystřelit si na branku a ty nejmenší jsme za snahu odměňovali sladkostmi.
Akci jsme spojili také s náborem nových členů, ve kterém hodláme pokračovat na základních školách v našem městě.
Dík patří nejen organizátorům Bílinských slavností a představitelům města jenž díky bohatému kulturnímu a doprovodnému programu si zaslouží velké uznání, ale hlavně hráčům a rodinným příslušníkům a našim fanouškům a podporovatelům, jenž patří DÍK ten největší!

Váš tým PRO-AKTIV

Nejnovější články 

Přečtěte si, co je nového

V sobotu 3. 12. 2022 jsme po dvoutýdenní pauze zavítali, jako nováček třetího koše, na palubovkuPodbořanských tuleňů.

Dne 26. 11. 2022 jsme v Zelné Hale uspořádali veřejnou akci s názvem "komunitní adventní turnaj", jenž si kladl za cíl přilákat do našich řad nové trenéry a spolupracovníky spolku.

Podzimní soustředění jsme letos posunuli až na říjen kvůli prázdninám. Jako zatím pokaždé jsme se ubytovali v hotelu SportLife v Rumburku v počtu 25 dětí. Celý pobyt byl plný tréninků, ale i zábavy.
V pátek jsme sehráli přátelské utkání proti Novému Boru a večer si všichni děti prošli stezku odvahy.
V sobotu si starší kluci kopli fotbálek proti...

Hned jako první turnaj starších žáků, jsme si "užili" pořadatelství na "domácí" půdě v Lounech.
Vzhledem k tomu, že jsme poprvé v této lize, která funguje formou výkonnostních košů, tak jsme začali v posledním 5. koši, kde jsme narazili na týmy: ASK Lovosice - LFP "B" Yellow, TJ Sokol Koberovy, Florbal Jirkov

Pro-aktiv z.s.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!