Den horníků 2022

07.09.2022

V sobotu 3.9.2022 proběhli na Kyselce Bílinské slavnosti aneb Den horníků

Na výzvu paní Martiny Tuháčkové - vedoucí KC Bílina, jsme již jako každoročně přijali účast nejen ve slavnostním průvodu, ale rádi jsme využili možnosti mít na slavnostech stánek, kde jsme prezentovali dosavadní nemalé úspěchy našeho florbalového klubu. Kolemjdoucí si u nás mohli florbal také zahrát v mini aréně, vystřelit si na branku a ty nejmenší jsme za snahu odměňovali sladkostmi.
Akci jsme spojili také s náborem nových členů, ve kterém hodláme pokračovat na základních školách v našem městě.
Dík patří nejen organizátorům Bílinských slavností a představitelům města jenž díky bohatému kulturnímu a doprovodnému programu si zaslouží velké uznání, ale hlavně hráčům a rodinným příslušníkům a našim fanouškům a podporovatelům, jenž patří DÍK ten největší!

Váš tým PRO-AKTIV

Nejnovější články 

Přečtěte si, co je nového

O víkendu 30.9. odstartoval první ligové zápasy dorost. V neděli následovalo pořádání turnaje pro starší žáky v Krupce. A chlapi si odbyli premiérový turnaj pod hlavičkou PRO-AKTIVU.

Letos v květnu se konal další ročník, pro nás už známého turnaje Prague Floorball Cup. Tentokrát ročník s pořadovým číslem 6.My jsme se zúčastnili v kategorii starší žáci.

Marně jsme se snažili dopočítat, pokolikáté již náš PRO-AKTIV tým absolvoval florbalové soustředění v Rumburku. Co je skvělé, neradi měníme. A proto jsme plni nadšení opět zavítali do hotelu Sportlife v Rumburku, kde máme perfektně zajištěné veškeré zázemí včetně sportovní haly, wellnesu, bowlingu a skvělé kuchyně. Ani letos jsme se rozhodně...

Pro-aktiv z.s.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!